Nuolaidos

,Kartochka

Pirkėjams, turintiems tarptautinę CASHBACK nuolaidų surinkimo kortelę arba virtualią telefone (app programėlėje), pervedame nuolaidą į kortelės sąskaitas:

  • 10% autodetalėms
  • 3% motodetalėms

Neturintys cashback kortelės gali pasidovanoti čia ir dabar – SPAUSTI ČIA  Kortelę išsiųsime paštu.

 Ar žinojote, kad už maistą, kurą, keliones ir įvairias paslaugas galima susigrąžinti dalį mokamos sumos. Ir tai nieko nekainuoja. Išduodame nemokamą tarptautinę nuolaidų surinkimo CASHBACK kortelę (kuri veikia 47 šalyse virš 400 000 priėmimo vietų, tame tarpe ir įmonėje „Detava“.

Daugiau kaip 850 pavadinimų parduotuvėse Lietuvoje ir 130000 47-iose šalyse parodę mūsų CASHBACK kortelę arba virtualią telefone, į sąskaitą susigrąžinsite dalį mokamos sumos. Pvz.: Senukai 3%, Žygio Batai 7%, Salamander,  Čili 3.5% (išskyrus fračizines Čili), Step top 7% Kristiana 3.5%, Gintarinė ir Norfos vaistinės 2,5%, Vizija optika 3.5%, Vaga 3%, Presto 7%,Gjensidige 6.5%(tik skambinant tel 1626), Marceliutės klėtis 7% ir t.t.

Turintys CASHBACK kortelę didžiųjų prekybos centrų dovanų korteles perka su nuolaida, kuri pervedama į CASHBACK kortelę pvz.: Maxima 3%, IKI 3%, Senukai 3%, Čili 3,5%, VCUP 3%, Tesco 3%(Lenkija, Anglija) ir t.t.

Turintys CASHBACK kortelę cashback app programėlėje gali didžiųjų prekybos centrų e-čekius (eVoucher) pirkti su nuolaida. LietuvojeAudimas, Kristiana, Forum cinemas, Steptop, Zygiobatai, Salamander, Douglas ir t.t. LenkijojeBiedrionka, Tesco, Kaufland, OBI, Circle, Žabka ir t.t. AnglijojeIkea, M&S, Costa, Argos, Primark, Debenhams, Pizza hut, Halfords ir t.t.

Daugiau kaip 13000 internetinių parduotuvių taip pat sugrąžina dalį mokamos sumos į kortelę  pvz.:  Alibaba 3,5%, AliExpress 3%, Booking.com 3% ir t.t.

 Parduotuvių sąrašas :                                                                            4 Apsipirkimo būdai           

     Alytaus apskritis      Kauno apskritis    Vilniaus apskritis  Klaipėdos apskritis

Šiaulių apskritis  Panevėžio apskritis     Utenos apskritis   Marijampolės apskritis

Telšių apskritis   Tauragės apskritis   

  Užsiregistravę, į išmanų telefoną parsisiųskite app programėlę. Prisijunkite prie jos su registracijos metu gautu slaptažodžiu ir vartotojo vardu. Pakračius telefoną su užkrauta programėle iškyla kortelė. Visada su savimi telefone turėsite virtualią kortelę, kuri neužima vietos piniginėje , o veikia 47-iose šalyse. Programėlė automatiškai parodys 20 km. spinduliu artimiausias parduotuves, kurios sugrąžina dalį mokamos sumos. Labai patogu – viena kortelė daugelyje parduotuvių (pvz.: Alytuje yra 71 priėmimo vieta, Kaune  300 , Vilniuje 400). Lietuvoje nereikia nešiotis virš 500 kortelių. Užsienyje (46 šalyse) dar daugiau parduotuvių kur galioja CASHBACK kortelė pvz.: Anglijoje 850 įmonės, Lenkijoje 4900 įmonės; Italijoje 29500 įmonės, Vokietijoje 4180 ir t.t.

 Iškilus klausimams, kreipkitės į mus, konsultuojame nemokamai tel.:+370 698 48424, viber, skype- detava. Pamokome, kaip susigrąžinti dalį pinigų už pirkinius UK, Airijoje , Švedijoje ir kitose šalyse, kur veikia Cashback World pinigų sugrąžinimo programa.  Užsiregistravus per nuorodą plastikinę kortelę išsiunčiame paštu. Laikiną popierinę galite atsispausdinti spausdintuvu iš savo profilio. Viadoje skeneriai neskenuoja telefono ekrano, todėl geriau rodyti popierinę arba plastikinę kortelę.