Nuolaidos

Pirkėjams, turintiems tarptautinę CASHBACK nuolaidų surinkimo kortelę arba virtualią telefone (Myworld app programėlėje), pervedame nuolaidą į kortelės sąskaitas:

  • 10% autodetalėms
  • 3% motodetalėms

Neturintys cashback kortelės gali pasidovanoti čia ir dabar – SPAUSTI ČIA  Kortelę išsiųsime paštu.

 Jau už maistą, kurą, keliones ir įvairias paslaugas galima susigrąžinti dalį mokamos sumos. Ir tai nieko nekainuoja. Išduodame nemokamą tarptautinę nuolaidų surinkimo CASHBACK kortelę (kuri veikia 52 -ose šalyse virš 400 000 priėmimo vietų, Lietuvoje 850 įmonių tame tarpe ir įmonėje „Detava”.

Parodę mūsų CASHBACK kortelę arba virtualią telefone, į sąskaitą susigrąžinsite dalį mokamos sumos. Pvz.: Viada, , Žygio Batai 7%, Salamander,  Čili 3.5% (išskyrus fračizines Čili), Step top 7% Kristiana 3.5%, Vizija optika 3.5%, Vaga 3%, Presto 7%, Gjensidige 6.5% (tik skambinant tel 1626), Marceliutės klėtis 7% ir t.t.  Lenkija- Carrefour, Carrefour, Express, Passa, Globi

Turintys CASHBACK kortelę didžiųjų prekybos centrų dovanų korteles perka su nuolaida, kuri pervedama į CASHBACK kortelę pvz.: IKI 3%, Senukai 3%, ir t.t.   IKI dovanų korteles galima papildyti per savo e-bankininkystę su 3% nauda. Lenkijoje-Biedronka, Carrefour,  Decathlon, Shell, BP, PKN Orlen    

Turintys CASHBACK kortelę cashback app programėlėje gali didžiųjų prekybos centrų e-čekius (eVoucher) pirkti su nuolaida. LietuvojeAudimas, Kristiana, Forum cinemas, Steptop, Zygiobatai, Salamander, Douglas, Avitela, Elektromarkt, KFC, IMPULS, Gintarinė vaistinė, L‘Occitane, Kotryna, Baby City Toy City, Kidz One, Ovs Kids, Mothercare ir Žaislų planeta    ir t.t. Lenkijoje – ŽABKA ir t.t.

Daugiau kaip 13000 internetinių parduotuvių taip pat sugrąžina dalį mokamos sumos į kortelę  pvz.:  eBay, Alibaba, AliExpress , Booking.com, eavalyne.lt, About You, Myprotein LT,    ir t.t.

  Užsiregistravę, į išmanų telefoną parsisiųskite Myworld app programėlę. Prisijunkite prie jos su registracijos metu gautu slaptažodžiu ir vartotojo vardu. Programėle yra virtuali kortelė. Visada su savimi telefone turėsite virtualią kortelę, kuri neužima vietos piniginėje , o veikia 52-iose šalyse. Programėlė automatiškai parodys 20 km. spinduliu artimiausias parduotuves, kurios sugrąžina dalį mokamos sumos. Labai patogu – viena kortelė daugelyje parduotuvių (pvz.: Alytuje yra 71 priėmimo vieta, Kaune  300 , Vilniuje 400). Lietuvoje nereikia nešiotis virš 500 kortelių. Užsienyje (52 šalyse) dar daugiau parduotuvių kur galioja CASHBACK kortelė pvz.: Anglijoje 850 įmonių, Lenkijoje 4900 įmonių; Italijoje 29500 įmonių, Vokietijoje 4180 ir t.t.

 Iškilus klausimams, kreipkitės į mus, konsultuojame nemokamai tel.:+370 698 48424, viber, skype- detava. Patariame, kaip susigrąžinti dalį pinigų už pirkinius UK, Airijoje , Švedijoje ir kitose šalyse, kur veikia Cashback World pinigų sugrąžinimo programa.  Užsiregistravus per nuorodą plastikinę kortelę išsiunčiame paštu.