Nuolaidos

Pirkėjams, turintiems tarptautinę CASHBACK nuolaidų surinkimo kortelę arba virtualią telefone (app programėlėje), pervedame nuolaidą į kortelės sąskaitas:

  • 10% autodetalėms
  • 3% motodetalėms

Neturintys cashback kortelės gali pasidovanoti čia ir dabar – SPAUSTI ČIA  Kortelę išsiųsime paštu.

 Jau už maistą, kurą, keliones ir įvairias paslaugas galima susigrąžinti dalį mokamos sumos. Ir tai nieko nekainuoja. Išduodame nemokamą tarptautinę nuolaidų surinkimo CASHBACK kortelę (kuri veikia 52 -ose šalyse virš 400 000 priėmimo vietų, Lietuvoje 850 įmonių tame tarpe ir įmonėje „Detava”.

Parodę mūsų CASHBACK kortelę arba virtualią telefone, į sąskaitą susigrąžinsite dalį mokamos sumos. Pvz.: Viada 2%, Senukai 3%, Žygio Batai 7%, Salamander,  Čili 3.5% (išskyrus fračizines Čili), Step top 7% Kristiana 3.5%, Gintarinė ir Norfos vaistinės 2,5%, Vizija optika 3.5%, Vaga 3%, Presto 7%, Gjensidige 6.5% (tik skambinant tel 1626), Marceliutės klėtis 7% ir t.t.

Turintys CASHBACK kortelę didžiųjų prekybos centrų dovanų korteles perka su nuolaida, kuri pervedama į CASHBACK kortelę pvz.: IKI 3%, Senukai 3%, Čili 3,5%, VCUP 3% ir t.t.   IKI dovanų korteles galima papildyti per savo e-bankininkystę su 3% nauda

Turintys CASHBACK kortelę cashback app programėlėje gali didžiųjų prekybos centrų e-čekius (eVoucher) pirkti su nuolaida. LietuvojeAudimas, Kristiana, Forum cinemas, Steptop, Zygiobatai, Salamander, Douglas,Avitela, Elektromarkt ir t.t. Lenkijoje – žABKA ir t.t.

Daugiau kaip 13000 internetinių parduotuvių taip pat sugrąžina dalį mokamos sumos į kortelę  pvz.:  Alibaba 3,5%, AliExpress 3%, Booking.com 3%, eavalyne.lt  ir t.t.

 Parduotuvių sąrašas :                                                                            4 Apsipirkimo būdai           

     Alytaus apskritis      Kauno apskritis    Vilniaus apskritis  Klaipėdos apskritis

Šiaulių apskritis  Panevėžio apskritis     Utenos apskritis   Marijampolės apskritis

Telšių apskritis   Tauragės apskritis   

  Užsiregistravę, į išmanų telefoną parsisiųskite app programėlę. Prisijunkite prie jos su registracijos metu gautu slaptažodžiu ir vartotojo vardu. Pakračius telefoną su užkrauta programėle iškyla virtuali kortelė. Visada su savimi telefone turėsite virtualią kortelę, kuri neužima vietos piniginėje , o veikia 52-iose šalyse. Programėlė automatiškai parodys 20 km. spinduliu artimiausias parduotuves, kurios sugrąžina dalį mokamos sumos. Labai patogu – viena kortelė daugelyje parduotuvių (pvz.: Alytuje yra 71 priėmimo vieta, Kaune  300 , Vilniuje 400). Lietuvoje nereikia nešiotis virš 500 kortelių. Užsienyje (52 šalyse) dar daugiau parduotuvių kur galioja CASHBACK kortelė pvz.: Anglijoje 850 įmonių, Lenkijoje 4900 įmonių; Italijoje 29500 įmonių, Vokietijoje 4180 ir t.t.

 Iškilus klausimams, kreipkitės į mus, konsultuojame nemokamai tel.:+370 698 48424, viber, skype- detava. Patariame, kaip susigrąžinti dalį pinigų už pirkinius UK, Airijoje , Švedijoje ir kitose šalyse, kur veikia Cashback World pinigų sugrąžinimo programa.  Užsiregistravus per nuorodą plastikinę kortelę išsiunčiame paštu.