Mipa dažai 12ml su teptuku ir mikrovamzdeliu. Atitinka automobilio spalvą pagal originalų spalvos kodą

12.00 €

Turime

Aprašymas

Originalų dažų spalvos kodą atsiųskite į emailą info@detava.lt

Vietos kur rasti originalų spalvos kodą:

ACURA
15
AIXAM
2
ALFA ROMEO
5,7,8,14,17,18,19
AMERICAN MOTORCORP
10,11,15
ASTON MARTIN
7,12
AUDI
14,17,18,19
AWD
11
BLMC
2,3,4,5,7,10,15,17
BMW
3,4,7,8
CHRYSLER
2,4,5,7,8,9,10
CITROEN
2,3,4,7,8,10
DACIA
7,10,19
DEAWOO
2
DAF
7,10,12
DAIHATSU
1,2,7,10,20,22
DE TOMASO
15,18
FERRARI
2,5,8,14,18,19
FIAT
2,3,4,5,10,14,18,19
FORD AMERICA
15
FORD EUROPA
2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
FSO
4,7,10
GAZ(VOLGA)
18
GENERAL MOTORS
2,7,10,12,16,18,19,20,21
HONDA
3,10,15,18,22
HYUNDAI
2,7,10,13,15
INFINITI
7,10
INNOCENTI
8,10,13,18,19,22
ISUZU
2,7,10,13,15
IVECO
5
JAGUAR
2,4,5,12,13,15,22
KIA
10,15
LADA
4,5,8,17,18,19
LAMBORGHINI
18
LANCIA-AUTOBIANCHI
2,4,5,7,10,12,18
LAND ROVER
2,3,7,10,15,17
LEXUS
3,7,10,15
LOTUS
3,8,9,10
MAN
–
MASERATI
2,5,18
MAZDA 2,3,4,5,7,10,15
MERCEDES BENZ 2,3,8,10,12,15
MITSUBISHI 2,3,4,5,7,8,10,15
MOSKVITCH(SCALDIA) 14,18
NISSAN 2,4,5,7,8,10,15
OPEL 2,3,4,7,8,10
OTOSAN (FORD) 2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
OYAK (RENAULT) 3,4,5,7,8,10,15,19
PEUGEOT 2,3,4,7,8,10
PIAGGIO –
PORSCHE 2,5,7,8,10,12,14,15
PROTON 2,7,10
RAL –
RENAULT 3,4,5,7,8,10,15,19
RENAULT RVI –
ROLLS ROYCE 3,5,8
ROVER 2,3,5,7,10,12,15,18,22
SAAB 3,4,8,10,15,16,17,20
SAO –
SATURN CORPORATION 19
SCANIA –
SEAT 3,8,10,17,18
SKODA 8,10,17
SSANGYONG 12,15
SUBARU/FUJI 1,2,3,7,8,10,11,15
SUZUKI 7,10,11,17,20,23,24
TALBOT 2,3,4,7,8,9,10,21
TOFA (FIAT) 2,3,4,5,10,14,18,19
TOYOTA 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TOYOTA PORTUGAL 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TRABANT 7
TRIUMPH 3,4,8,11,12,15
UMM (MOVAUTO) 4
VAUXHALL 1,2,4,5,8,9,10
VENTURI 3,8
VOLKSWAGEN 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLKSWAGEN BRAZIL 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLVO 2,3,7,8,10,11,12,15
YUGO/ZASTAVA 2,3,4,5,14,18

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mipa dažai 12ml su teptuku ir mikrovamzdeliu. Atitinka automobilio spalvą pagal originalų spalvos kodą”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *